Eda Termal SPA & Aquapark

Manisa, TURGUTLU

Yarım Pansiyon

150TL

0-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş %66.67 İndirimli

D Blok

 Tarih Aralığı Konsept 2 Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda İlave Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
13-Mayıs-2019
31-Ekim-2019
Yarım Pansiyon 150TL 225.00TL 75.00TL 0-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş %66.67 İndirimli
0-6 Yaş Ücretsiz
7-12 Yaş %66.67 İndirimli
7-12 Yaş %66.66 İndirimli
Eda Termal Spa & Aquapark tesisimiz siz değerli misafirlerimiz için kendinizi evde hissedebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Tesisimiz meşhur seyyah ve tarihçi Evliya Çelebi nin Seyahetnamesinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon ve sadece oda konseptinde hizmet vermektedir. Spa, hamam ve saunadan yararlanabilirsiniz. Bay-bayan ayrı havuz kullanımları sağlanmaktadır. Tesisimizde evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır.
Turgutlu Merkez : 20 km
Manisa Merkez : 50 km
Tesisimiz de bay-bayan ayrı kullanım sağlayabileceğiniz termal ve normal havuz kullanımı mevcuttur. Açık havuz da aquapark mevcuttur. 
Termal Suyumuz Hakkında
Kaplıcaya gelmeden önce mutlaka DOKTORUNUZA danışınız. "Urganlı Kaplıcaları", yıllardır hiç azalmayan sıcak suyuyla dünyanın sayılı kaplıcalarındandır. Çeşitli kaynaklardan beslenerek yüzeye ulaşan suyun pH değeri 6,3 - 6,7 ; su sıcaklığı ise 78 derededir.

Termal Yüzme Havuzlarımız
Eda Termal Otel olarak kapalı ve açık yüzme havuzları Aqua Park; bay bayan ayrı olmak üzere kapalı Termal 
Yüzme Havuzları ve SPA bölümü bulunmaktadır.

Termal Jakuzi

Urganlı Kaplıcaları Eda Termal Otel SPA & Aquapark merkezimizde; Termal Yüzme havuzları bölgesine yerleştirilmiş bay - bayan ayrı mekanlarda jakuzilerimiz ve dinlenme alanlarımız bulunmaktadır.

Geleneksel Türk Hamamı

Yüzyıllardan beri Osmanlı - Türk kültürünü yansıtan çağdaş, hijyenik ve özenli hizmetiyle Türk Hamamı ve sauna vücuduna özen gösterenler için, özel bir mekan. Eda Termal Otelimizde konaklayanlar ve otel dışından gelen tüm misafirlerimiz Geleneksel Türk Hamamımızdan faydalanabilmektedir

Sauna - Fin Hamamı

Eda Termal SPA & Aquapark Merkezi Sauna ile, günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp gevşeyerek dinlenme ve rahatlama imkanını sunmaktadır.

Buhar Banyosu

Çok eski zamanlardan beri kadınlar buharı bir güzellik malzemesi olarak kullanmaktadır. Eda Termal Otel olarak güzellik ve sağlık için faydalı olan Buhar Banyosu odalarımız bay ve bayan ayrı odalarda olmak üzere sizlerin hizmetindedir.

Masaj Hizmeti

Eda Termal Otel SPA & Aquapark merkezimizde; Sizin için özel hazırlanmış salonlarımızda, uzman masözlerce masaj terapilerimiz titizlikle uygulanmaktadır.


Çocuk parkı
Tesisimizde 0+1, 1+1 daire şeklinde dizayn edilmiştir. Tüm odalarımızın içerisinde termal su kullanımı mevcuttur. Odaların içerisinde; telefon, televizyon, mini buzdolabı, küvet imkanımız vardır.

HARİTA