Hakkımızda

Tatilkrali.com.tr Türkiye’de bulunan ve halen gelişmekte olan  termal ve helal online bir tur operatörüdür.  En iyi fiyat garantisi ve özel ödeme seçenekleriyle güvenilir ve kolay online rezervasyon sağlamaktadır.

Türkiye’nin birçok yerinde online termal oteller ve helal oteller ‘de  faaliyet gösteren Tatilkrali.com  aynı ürün, fiyat ve ödeme seçenekleri kullanarak online rezervasyon yapmanıza olanak tanıyor.

Otel

Türkiye’de  oteller  ile karşılıklı yaptığımız anlaşmalar neticesinde  termal oteller ,helal oteller ve konsept balayı tatilleriyle en iyi fiyat garantisiyle anında rezervasyon imkânı sunuyoruz. Otellerin yer müsaitliklerini görüntüleyip rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra konaklama belgenizi alabilir ve oteller ile ilgili videoları, resimleri, detayları ve otel yorumlarını konaklamak istediğiniz otelin sayfasında inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezimiz ve seyahat danışmanlarımız sayesinde rezervasyonlarınızın her aşamasında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm görüşmelerin kaydedildiği çağrı merkezimizle güvenliğiniz en üst seviyede tutulmaktadır.

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres

Hanşah turizm A.Ş ( tatilkrali.com  Seyahat Turizm Acentesi TURSAB BELGE NO: 10299 ) Belge için tıklayınız.

Ticaret Odası: BURSA  Ticaret ve Sanayi Odası

Ticaret Sicil Numarası: 93893

 

Faaliyet Konusu: Turizm ve seyahat acenteciliği kurmak ve işletmek, açılmış bulunan seyahat acentelerine ortak olmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, yurt dışından getirdiği turistlere ulaştırma, konaklama, gezi, spor ve eğlence imkânları sağlamak. Turizm amaçlı kara, hava taşımacılığı yapmak, turist transferleri gerçekleştirmek. Hotel, motel gibi turistik tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak veya başkalarına kiraya vermek   tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

İndirim & Fırsatları Kaçırma

Abone Olun İndirimleri Kaçırmayın